O nas


Kochasz biżuterię? Nie wyobrażasz sobie wyjścia z domu bez choćby małego, atrakcyjnego dodatku? To właśnie z myślą o Tobie powołaliśmy do życia markę Artelioni.


Artelioni to biżuteria dla Ciebie, idealna na co dzień, a także na szczególne okazje. Wśród bogactwa wzorów z pewnością znajdziesz te, których właśnie dziś potrzebujesz do Twojej stylizacji. Postaw więc na casualową lekkość lub okolicznościowy splendor – wybór należy do Ciebie. W ofercie Artelioni szybko rozpoznasz zarówno nowoczesne wzory i materiały, jak i te inspirowane klasyką. Są tu modele odważne, efektowne, a także te subtelne, dyskretniejsze. Jest również charakterystyczna dla Artelioni cała tęcza kolorów, pięknie zaprezentowana w słonecznej, plażowej biżuterii z silikonu.


Oferta obejmuje niezliczone modele biżuterii, jednak nie ma tu przypadkowości. Każdy wzór został indywidualnie wybrany przez zespół uzdolnionych stylistów. Biżuteria Artelioni to gwarancja stylu i bycia zawsze na bieżąco z najświeższymi trendami.


Zapraszamy i zachęcamy do zakupów!
Zespół ArtelioniPremiera marki


Artelioni wprowadza powiew świeżości do świata biżuterii. Markę charakteryzuje nowoczesność wzornictwa i wykorzystanych materiałów, energetyczna kolorystyka, aktualne trendy i subtelna elegancja. Artelioni wychodzi naprzeciw miłośnikom internetowych zakupów – oferta tej marki dostępna jest przede wszystkim na stronie www.artelioni.pl, a od lipca będzie można ją nabyć również w wybranych salonach Apart. Podążając za najnowszymi trendami, biżuteria wykonana jest m.in. z brązu, mosiądzu, stali szlachetnej, a nawet z kolorowego silikonu, która nie nagrzewa się na słońcu, a także ze srebra czy złota w oryginalnym wydaniu. Wśród bogactwa wzorów każdy znajdzie coś dla siebie!

Artelioni to nowa marka biżuterii, która idealnie wpisuje się w potrzeby współczesnej kobiety i dziewczyny. Jej premiera odbyła się w modnym, offowym kompleksie przy ul. Mysiej 3 w Warszawie. Na temat kolekcji Artelioni podczas premiery wypowiedziała się Maja Sablewska, znana m.in. z programu telewizji TVN Style „Sablewskiej sposób na modę”. Na antenie Maja nie jeden raz wykorzystywała biżuterię Apart, teraz z pewnością będzie jej towarzyszyć również Artelioni. „Jestem tu dlatego, że absolutnie pokochałam markę Artelioni od pierwszego wejrzenia. Mam nadzieję, że w nowym sezonie mojego programu uda mi się zaprezentować produkty Artelioni od A do Z. Traktuję biżuterię jak kropkę nad „i” do stylizacji, ale lubię gdy dodatkowo ma ona jakieś głębsze znaczenie. W ofercie Artelioni jest bardzo dużo pierścionków z kwarcem, zwłaszcza różowym, który jest kamieniem miłości, a jedyne w co wierzę na tym świecie to miłość” – z uśmiechem przyznała Maja Sablewska.

Z kolei Katarzyna Sokołowska, choreograf i reżyser pokazów mody oraz juror w programie „Top Model. Zostań modelką” skomentowała: „Kobiety kochają biżuterię i nie zawsze muszą być to diamenty czy inne kosztowności. Biżuteria stanowi część naszej garderoby, wiele pań się nią bawi łącząc np. złoto z plastikiem, gumą oraz kamieniami syntetycznymi. Oferta Artelioni jest bardzo bogata, zróżnicowana. Idealnie nadaje się dla kobiet, które oczekują czegoś widocznego, efektownego i w bardzo różnych klimatach” – powiedziała Katarzyna Sokołowska.